Üsküdar Halı Yıkama Fabrikası

Firmamız Üsküdar’ın tüm semt ve mahallelerine hizmet vermektedir. Apartmanlarda yaşayan ve çalışan bayanların çokluğu sebebiyle halı yıkama bir sektör haline gelmiştir. Halılarınızı bilinçsiz sıradan merdiven altı halı yıkamacılara emanet etmeyin. Halılarınızın nerde ne şekilde yıkandığını biliyormusunuz? Merdiven altı ve oto yıkamalar’da yıkanan halılara uygulanan yanlış yıkama işlemleri ve ucuz kimyasalların kullanımı sonucunda hem sağlığınız, hem de halılarınızın ömrü açısından olumsuz sonuçlar ortaya çıkmaktadır.

Halılarınızın yıkama işleminde zarar görmemesi ve daha uzun ömürlü olması için, Kesinlikle profesyonel bir halı yıkama firmasında yıkanmalıdır. Halı yıkama teknikleri bakımından profesyonel halı yıkama firmaları, gerekli tüm şartları yerine getirmektedirler.
Evde yapılan halı yıkama işlemlerinde, halı yüzeyinin parlak görüntüsü yanıltır.

üsküdar halı yıkama fabrikası

Üsküdar’da halı yıkama fabrikası

Aslında kirler ve lekeler yüzeysel olarak çıksa dahi gerçek manada temizlik sağlanamamaktadır. Halınızın yüzeyindeki kirlerin dibe itilmesiyle geçici ve yanıltıcı parlaklık elde edilmiş olmaktadır. Bununla birlikte halının tam kurutulmaması halı dokularının her geçen gün zayıflamasına neden olmaktadır. Tamamen kurutulamayan halının tüyleri ve saçakları zaman içinde kopmaktadır. Hatta bir çok evde temizlenen halıda gizli çürüme denilen bir durum olmaktadır. Halı temizliği evlerde birçok şekilde yapılmaktadır. Evde uygulanan temizlik işlemleri,halı silme, toz alma (elektirik süpürgesiyle), halıyı süpürerek temizleme gibi.

Tezal Halı Yıkama Firmasında halılarınız profesyonel halı yıkama makineleriyle, bitkisel içerikli anti bakteriyel halı yıkama şampuanları kullanılarak, hijyenik bir ortamda yıkanmaktadır. Üsküdar halı yıkama olarak müşterilerimize üzerinde gönül rahatlığı ile oturulacak halılar yıkamaktayız.

üsküdar halı yıkama

Scroll to Top