Battaniye Yıkama

Firmamızın profesyonel temizleme hizmetleri arasında battaniye yıkama hizmeti de mevcuttur.  Yorgan yıkama ve battaniye gibi nadir yıkanan eşyalar maalesef mayt ve akar yuvası olmaktadır. Bunun önüne geçmek için yılda en az 1 kere battaniye ve yorganların yıkanması büyük önem taşır.

Günlük kullandığınız battaniyeler zamanla kirlenecektir. Belirli aralıklarla hijyen ve sağlığınız için battaniyelerin yıkanması gerekir. Evlerinizdeki mevcut çamaşır makinelerinde battaniyeler yıkanmaz. Ev tipi çamaşır makinelerinin tamburu küçük olduğu için battaniyeler tambura sıkışarak sağlıklı temizlenemez. Bu sebeple de battaniyeniz kırışıp keçelenerek, dokusu bozulacaktır.

Bu gibi sorunlarla karşılaşmamanız için battaniyelerinizi kendiniz yıkamak yerine profesyonel battaniye yıkayan firmalara temizletmenizi tavsiye ediyoruz. Üsküdar halı yıkama firmamızda profesyonel büyük makineler ve profesyonel deterjanlarla battaniyeler titiz bir yıkama işleminden geçemektedir. Battaniyeleri sanayi tipi kurutma makineleri ile kurutuyoruz. Hiç bir şekilde battaniyelerinizde bozulma olmaz.

BATTANİYELERİNİZİ % 100 GARANTİLİ TEMİZLİYORUZ

battaniye yıkama
Scroll to Top