peluş halı yıkama

Peluş Halı Nedir Nasıl Yıkanır?

Üsküdar’ın 1 numaralı halı yıkama firması olarak her geçen gün hizmetlerimize yenisini eklemekteyiz. Bildiğiniz gibi firmamız her çeşit ve kalitedeki halıyı yıkamaktadır. Bu sayfada sizlere Peluş halı nedir nasıl yıkanır anlatmaya çalışacağız.

Peluş Halı Nedir?

Peluş halı gerek hammaddesi, gerek kullanım kolaylığı ve en önemlisi dekortif bir halı çeşiti olarak karşımıza çıkmaktadır. Şagi halıya benzer olan bu halılar en sık dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. En çok kullanılan şekli de hayvan postlarına benzerliği ile öne çıkmaktadır. Peluş halılar son yıllarda karşımıza çokça çıkmaktadır.

peluş halı yıkama

Farklı desen ve farklı kabartma seçenekleri ile farklı koleksiyonları üretilen peluş halıların tüy boyu 1,5 cm civarıdır. Bir çok peluş halılar özellikle çocuk odaları için kullanılmakta ve köpek, kedi gibi sevimli şekillerden oluşmaktadır. Yada tüketicinin belirlediği tasarım, renk ve desende de üretilebilmektedir. Peluş halıda kullanılan kabartma yöntemlerinde amaçlanan ise tüketiciye farklı bir dokunuş hissi vermektir. Tabanlarında kaymaz lateks bulunması, çamaşır makinesinde yıkanabilmesi ve 2 yıllık garanti süresi ise peluş halılarda gözden kaçmayan faktörler.

Peluş Halı nasıl yıkanır?

Halı yıkama hizmetinde kaliteli hizmet verdiğimiz firmamıza her türden halılarınız temizlenmesi için uygun fiyata bu hizmeti satın alabilirsiniz. Özel dokuma olan halıların temizliğinde kaliteli şampuanlar kullanılmaktadır. Her alanda kullanım sağlanan peluş halılarında temizliği yapılmaktadır. Bu halılar diğer halı modellerine göre daha narin yapıda olmaktadır. Bu narin yapıda olmasında dolayı firmamızda özenli ve dikkatli peluş halı yıkama hizmeti yapılmaktadır. 

Halı Yıkamada Kaliteli Hizmet

Halı yıkama hizmetinde kaliteli bir sonuç elde etmek için güven veren firmaları tercih etmelisiniz. Yaptıkları çalışmalar ve hizmetlerden dolayı memnun ayrılan müşterilerimizin arasında siz de yerinizi alabilirsiniz. Verdiğimiz bu halı yıkama hizmetinde temiz kalması için deterjanları kullanırız. Kullanılan deterjanların yanı sıra hoş kokulara sahip olması yönünden de yumuşatıcı ve kokular kullanırız. Temiz bir halıda oturmak varken neden pis halıda oturmayı tercih ediyorsunuz. Her türden model halılarınız makinelerimizde özenli bir şekilde yıkanmaktadır. Bu temizlenme işleminden sonra teslimatı için kısa süren zamanlarda bu teslimatı gerçekleştiren bir firmayız.

Yorum bırakın

Scroll to Top