Kış gelmeden halınızı yıkatın

Havalar yavaş yavaş soğumaya başladı. Sıcak yaz günlerinin ardından artık tatilede olanlar için eve dönüş zamanı geldi. Okullar da açıldı açılacak. Peki eviniz kışa hazır mı? Özellikle ev temizliğinde büyük yeri olan halılarınızı kış gelmeden yıkatmanız yararınıza olacaktır.

Sonbaharı yaşadığımız şu günlerde genelde bir çok evde ev temizliği devam etmektedir. Ev hanımlarına bu günlerde yardımcı olmamız çok iyi olacaktır. Zira perde yıkama, koltuk temizleme ve en önemlisi halı yıkama işlerini genelde ev hanımları üstlenir. Bu durumda onlara yardımcı olmalıyız. Peki kışın halı yıkanmaz mı ? derseniz elbette yıkanır ilgili sayfayı ziyaret etmenizi öneririz.

Ancak millet olarak temizliğe büyük önem verdiğimiz için kış öncesi, yaz öncei halılarımızı biraz daha yoğun yıkamaya veririz. Çünkü kışın soğukta halı yıkanır mı, geç gelir, ev halısız kalır gibi bir çok soru kafamızı kurcalar. (Uskudarhaliyikama.org olarak her mevsim halı yıkıyouz.) Firmamız her mevsim halı yıkadığı için aslında bütün bu soruları dert etmenize hiç gerek yok. Yine de halınızı yıkatmak için bize 0216 342 20 20  numaradan ulaşabilirsiniz. Halı temizliğine büyük önem veren firmamız sonbahar , kış .. fark etmeden halınızı alır, kapalı odalarda kurutarak kısa zamanda teslim eder.

Yorum bırakın

Scroll to Top