Temsiad 2. Uluslararası Sektör Zirvesi

Üsküdar Halı Yıkama 2. Uluslararası Sektör Zirvesinde

Üsküdar Halı Yıkama Fabrikası olarak hafta sonu gerçekleşen sektör zirvesine katıldık. İzlenimlerimizi sizlerle paylaşmak için makalemizi inceleyebilirsiniz. Temsiad öncülüğünde gerçekleşen 2. Uluslararası Sektör Zirvesine firmamızın sahibi sayın Kadir ÖZKARAKAŞOĞLU da iştirak etmiştir. Firmamız yeniliklere açık ve gelişmeleri çok yakından takip eden kurumsal bir firmadır.

Pullman Airport’ta gerçekleşen zirvede bilgi alışverişi ve gelişmeleri yakından takip etme şansına ulaştık. Bildiğiniz gibi çok aktif bir şekilde gelişmeleri firma olarak takip etmekteyiz. Yıl içinde bir çok etkinliğe de katılarak setköre yön verenler arasında yer aldık her zaman. Katılımın yüksek oranda olduğunu söyleyebiliriz bu zirve hakkında.

2. Uluslararası Sektör Zirvesinde Neler Vardı?

Yeniliklerin boy gösterdiği zirve çok heyecanlı ve yoğun geçti. Halı yıkama ile ilgili tüm ekipman-makine ve şampuan firmaları bu zirvede yer aldı diyebiliriz. İlgimizi çeken bir kaç noktayı da belirtmekte fayda var. Otomatik halı yıkama makineleri teknolojinin de gelişmesiyle şampuanı kendi alan, halının m2’sini hesaplayan altından ve üstünden halının tamamına nüfuz eden birer teknoloji harikasına dönüşmüş durumda. Ayrıca halı çırpma makineleri de artık tüm makine üreticilerin stantlarında yer alan birer makine olmuş durumunda.

2 gece 3 gün süren zirvede konaklamalı olarak kalan firma sahibimiz Kadir Bey baştan sona hakim bir görüşmeler yapmış ve sektörün yakın takipçisi olduğunu göstermiştir. Buradan emeği geçen tüm katılımcılara teşekkür ederiz. Zirve ile ilgili görselleri beğeninize sunuyoruz:

Temsiad 2. Uluslararası Sektör Zirvesi Temsiad 2. Uluslararası Sektör Zirvesi Temsiad 2. Uluslararası Sektör Zirvesi Temsiad 2. Uluslararası Sektör Zirvesi Temsiad 2. Uluslararası Sektör Zirvesi

Yorum bırakın

Scroll to Top