Üsküdar Halı Yıkama Temizlik Fuarında

Firmamız Üsküdar Halı Yıkama 21-23 Şubat 2019 tarihinde Lütfi Kırdar Kongre Salonunda yapılan Türkiye’nin ilk temizlik fuarına katıldı. Üsküdar ilçesinin bir numaralı halı yıkamacısı olarak fuarda incelemelerde bulunduk.

Fuara ülke genelinden gelen esnaf kardeşlerimizle bizzat ilgilendik ve elimizden geldiğince ağırlamaya çalıştık. İl dışından gelen misafirlerimizi 2. gün İstanbul gezisi ile güzel İstanbul’umuzu tanıtmaya çalıştık. Fuarda bir çok yeni ürün ve makineyi bizzat görme ve test etme fırsatı elde ettik. Özellikle halı yıkama işinin geldiği son noktayı birebir yerinde görme şansını yakaladık. Aşağıda objektifimize yansıyan bir kaç kareyi görebilirsiniz.

Üsküdar Halı Yıkama Fabrikası teknolojiyi yakından takip etmeye devam ediyor. Bu ve benzeri etkinliklere katılarak son teknolojiyi yerinde görme ve test etme şansı elde ediyoruz.

Firma olarak Phtyd 2019 ve önümüzdeki 3 yılı kapsayan Başkanlık, İshayder Başkanlığı, Esnaf Odası Başkan Vekilliği görevlerimiz ile esnaf kardeşlerimize hizmet etmeye devam ediyoruz.

Yorum bırakın

Scroll to Top