2019 Antalya Halı Yıkama İstişare Toplantısı

Blog

Üsküdar halı yıkama fabrikası olarak güncel gelişmeleri yakından takip ettiğimizi bilmenizi isteriz. Sık sık güncel toplantı/etkinliklere katılarak teknolojiyi ve gelişmeleri yakından takip ediyoruz.

15. İstişare toplantısı açılış

15. Antalya İstişare ve Genel Kurul Toplantısı

25-27 Ocak tarihleri arasında gerçekleşen toplantı her sene olduğu gibi bu sene de Antalya Lara bölgesinde gerçekleşti. İlk gün otele giriş ve odalara yerleşme sonrası akşam yemeğine geçildi. Yemekten sonra genel kurul toplantısı yapıldı. Kurulda yeni kurulacak Federasyonlar için her ilden birer üye belirlendi.

Kurulda ayrıca PHTYD yeni yönetimi seçildi. Tek Başkan adayı olarak Tezal Halı Yıkama sahibi Sayın Kadir ÖZKARAKAŞOĞLU  yeni PHTYD Başkanı seçildi. Kendisine buradan tebriklerimizi sunuyoruz.

2. gün Uludağ Üniversitesinden, Antalya Çraklık Eğitim Merkezinden konuşmacılar sektörümüz ile ilgili önemli bilgiler sundular ve can kulağımızla bu bilgileri dinledik.

Öğleden sonra Dernek Başkanları toplantısı yapıldı. Toplantıda önemli kararlar alındı. Havanın aşırı yağışlı olması nedeniyle etkinliğe kimi zaman arar vermek zorunda kaldık. 2. gün de kaynaşma ve toplantılar ile çok verimli bir şekilde geçti.

3. gün yani pazar günü hatıra fotoğrafları ile birlikte otelden ayrılma vakti geldi. Üsküdar Halı Yıkama fabrikası olarak güncel etkinliklere katılamay devam edeceğiz. Gelişmeleri yakından takip eden firmamız en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Hatıra Fotoğrafı

Bir cevap yazın