Ünalan Halı Yıkama

Ünalan mahallesinde halı yıkama firması, profesyonel ve temiz halı yıkama için firmamız Üsküdar halı yıkama hizmetinizde.

Üsküdar Ünalan Halı Yıkama
Tel: 0216 342 2020

Firmamız Üsküdar ilçesinin tüm mahallelerine hizmet vermektedir. Tek yapmanız gereken bize telefonla ulaşmanız. Halılarınız ücretsiz adresinizden alınır itina ile temizlenir ve teslim edilir. Firmamız halı yıkama haricinde koltuk yıkama, perde yıkama, yerinde halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama işlerini yapmaktadır. Kaliteli hizmet ve yılların verdiği tecrübeyle bizleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Ünalan Halı Yıkama

Ünalan mahallesi Üsküdar ilçesinin en kenar mahallesidir. Bir tarafı Kadıköy ilçesine bir tarafı Üsküdar’ın Küçük Çamlıca ve Acıbadem mahallelerine ve Güney kısmı da Ataşehir ilçesine sınırdır. Firmamız Ünalan halı yıkama hizmeti ile birlikte Ataşehir ve Kadıköy ilçelerini de kapsayan geniş bir servis ağına sahiptir.

Halı yıkama işinde 40 yıldan fazla yer alan firmamız kalitesi ne olursa olsun her halıyı titiz bir şekilde yıkamaktadır. Bir çok müşterimiz başka firmaya vermiş ve sorun yaşamış son olarak bize ulaşmış ve sorunu çözmüşüzdür. Bunu sık yaşamaktayız. Firmamız leke konusunda da büyük bir gayret göstermektedir. Lekelerde % 90 gibi yüksek bir oranda çözüme ulaşmaktayız.

Üsküdar halı yıkama leke çıkarma işlemi
Scroll to Top