Step Halı Yıkama

Step halı yıkama hizmetini en iyi kalitede sunan Üsküdar halı yıkama fabrikası tüm hizmetlerinde olduğu gibi step halıda da garanti vermektedir. Step halılar diğer makine halılarına göre hav yüksekliği az halıdır. Dolayısıyla yıkama esnasında kullanılan fırçanın biraz sert olması gerekir. Bu fırça ile yıkama yapılan step halıda maksimum temizlik elde edilmiş olur.

Step Halısı Nasıl bir halıdır?

Fiyat olarak yüksek bir halı olan step halısı her ev için uygun bir halıdır. Temizliği kolay ve kullanım talimatına uyulduğunda da ömrü uzundur. En büyük step halı satışını Step markasıyla Step Halıcılık yapmaktadır.

Step halısı nasıl yıkanır?

Step halılarının hav yüksekliği az olduğu için yabancı maddelerin hav içerisine girmesi zordur ve elektrikli süpürge ile rahatça temizlenebilir. Kalitesine göre değişen halı ipliği çoğunlukla leke tutmama özelliğine sahiptir. Yıkama için biraz sert fırçalı makineler yardımı ile yıkanabilir. Step halıda Üsküdar halı yıkama olarak natürel şampuan öneriyoruz. Kurutma işlemini de kapalı ortamda kurutarak renklerde değişim olmasının önüne geçilmiş olur.

step halı yıkama

Scroll to Top