Koşuyolu Halı Yıkama

Koşuyolu halı yıkama hizmeti için firmamız Kadıköy-Koşuyolu semtine ücretsiz servis hizmeti ile profesyonel halı yıkama hizmeti vermektedir.

Ücretsiz servis hizmeti sunduğumuz Koşuyolu halı yıkama hizmet bölgesinden alınan halılarınız kontrolden geçerek temiz bir şekilde yıkanmaktadır. Yıkanan halılar güneş görmeyen odalarda kurutularak yine ücretsiz servisimiz ile adreslerinize teslim edilmektedir. Kadıköy’ün köklü halı yıkama fabrikalarından olan bizleri tercih etmenizde fayda vardır. Garantili halı yıkama hizmetimizden siz de yararlanabilirsiniz.

Kadıköy Koşuyolu Halı Yıkama
Tel: 0216 342 2020

Üsküdar halı yıkama naturel şampuanla yıkama

Yukarıdaki resimde de görüldüğü gibi halılar bol halı şampuanı ile kirlerden temizlenene kadar titizlikle yıkanmaktadır. Böylece halılar ilk günkü gibi parlak ve tertemiz olmaktadır. Özellikle garanti konusunda büyük hassasiyet gösteren firmamız her ne kadar bizden kaynaklı sorun olmasa da yerine göre halı telafi yolunu tercih etmiştir.

Koşuyolu En Yakın Halı Yıkama Firması

Halı yıkama hizmetinde önemli olan noktalardan birisi de adresinize yakın olan bir firmayı tercih etmenizdir. Adresinize yakın olan firma her zaman avantajınıza olacaktır. Kısa zamanda sipariş alımı ve teslimi mümkün olacağı için mutlaka yakın firmalardan tercihinizi yapmanızdır. Aşağıda Firmamızın adresi harita üzerinde görülmektedir.

Koşuyolu halı yıkama fiyatlarımız:

Kadıköy halı yıkama hizmeti ile ilçemize ve çevre ilçelerimize en kaliteli hizmeti veren firmamız kaliteyi en uygun fiyata sizlere ulaştırmak için çalışmaktadır. Koşuyolu halı yıkama fiyatı için lütfen halı yıkama fiyatlarımız sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Aşağıda Koşuyolu semtine vermiş olduğumuz hizmetleri görebilirsiniz:

HİZMETLERİMİZ

  1. Her türlü halının yıkama işlemi,
  2. Kanepe, koltuk takımlarınızın yıkanması,
  3. Perde temizliğinde uzman ekibimiz ile perdelerinizi yerlerinden alarak temiz bir şekilde yerlerine asıyoruz.
  4. Yorgan ve battaniyeleri profesyonel makinelerimizde zarar görmeden yıkıyoruz.
  5. Ayrıcı sektöre kuru temizlemeden geldiğimiz için kuru temizleme hizmetimiz de devam etmektedir.
Scroll to Top