Doğancılar Halı Yıkama

Üsküdar halı yıkama firmamızın Doğancılar mahallesine ücretsiz servisi vardır. Doğancılar’da halı yıkama firması için doğru adrestesiniz. Kaliteden ödün vermeden hizmet veren firmamız profesyonel halı yıkama yapmaktadır. 35 yıllık deneyimimiz ile % 100 garantili halı yıkama hizmeti veriyoruz.

Doğancılar halı temizleme

Doğancılar en iyi halı yıkama firması içinde ilk sırada yer alan firmamız halılarınızı titizlikle yıkamaktadır. Yılda en az 1 kere yıkanması gereken halılarınızı halı yıkama tesisimizde titiz bir temizlik aşamalarından geçirerek kuruduktan sonra adreslerinize ücretsiz servis hizmetimiz ile teslim ediyoruz.

Halı yıkama görünüşten ziyade sağlığımız için de çok önemlidir. Bunu özellikle astım hastası olanlar çok dikkat etmektedir. Halıya yapışan ortamdaki tozlar halının üzerinde gezindikçe kalkarak soluk alıp verdikçe vücudumuza girmektedir. Yeni bir halıda ise bu kat kat artmaktadır. Halı yıkama aşamasında halı üzerindeki boş iplikler de kaybolmaktadır. Bu sebepten dolayı halılar yıkamadan geldiklerinde odamıza bir ferahlık kaplar.

Doğancılar halı yıkama için tıklayın:
0216 342 20 20

doğancılar halı yıkama
Scroll to Top