Temsiad’ın Düzenlediği 2017 Sezona Merhaba Halı Yıkama Etkinliği

Temsiad (Temizlik Sanayici ve İş Adamları Derneği) Mart ayında büyük bir etkinlik düzenledi.

Firmamızın da bir çok tedarikçi Firmalarından ürün aldığı Dernek Yönetimini bu güzel organizasyon için tebrik ederek izlenimlerimizi ve Uskudarhaliyikama.org olarak görüşlerimizi aktarmaya çalışacağız. Firmamızın sahibi Kadir ÖZKARAKAŞOĞLU hem firmamızı temsilen, hem de İSHAYDER ve İSTEMO‘yu temsilen bizzat iştirak etmiştir.

temsiad halı yıkama etkinliği

Etkinlik 17-18-19 Mart 2017 tarihlerinde Holiday Inn İstanbul Airport Hotelde gerçekleşti ve büyük bir beğeni topladı. Cuma günü başlayan organizasyona çok değerli konuşmacılar bilgilerini halı yıkama firma sahiplerine ve ziyaretçilere aktardı.

Konuşmacılar:

Prof. Dr. Erkan IŞIĞIÇOK
TSE Başaraştırmacısı Mustafa KARAMAN
Kosgeb İkitelli Bölge Müdürü Özay CEBECİ
Merinos Halı İplik Üretim Müdürü Abdulkadir KINACI
Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi (ŞÖNİM) Müdürü Şeyma BİNGÖL
Bursa Dernekler İl Müdürü Osman Dikmen
Kişisel ve Kurumsal Yönetim Danışmanı Sevgi BOZ
Metalurji Mühendisi Hamdi DİLMENLER
Belgelendirme Uzmanı Ziya GÖKALP
Uzman Bir Halı Yıkamacı Semih FİGANİOĞLU

temsiad halı yıkama etkinliği

Profesör IŞIĞIÇOK, kalite konusunda TSE Başaraştırmacısı Msutafa KARAMAN ile birlikte çok güzel bir sunum yaptı. Kalitenin ne kadar önemli olduğunu ve kaliteyi önemsemeyenlerin sektörde tutunamayacağını örneklerle anlattı. Türk Bayrağı ile salonu coşturmaları takdire şayan bir görüntü idi.

Bir diğer konuşmacı Şönim Müdürü Şeyma BİNGÖL hijyen konusunda değindi. Halıların sağlığımıza olan etkisi, nasıl daha temiz bir şekilde temileneceğinden nelerin dikkata alınması gerektiğinden bahsetti. Sayın Şeyma BİNGÖL’e değerli katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Bir diğer konuşmacı Merinos Halı İplik Üretim Müdürü Abdulkadir KINACI ise halı üretiminden, bir ipliğin fabrikadan girişi ile halı olarak çıkışı arasındaki geçen aşamaları güzel bir sunum ile izleyicilere aktardı. Burda fabrikamızda kullanılan yıkama sisteminin ne kadar doğru olduğunu bir kez daha teyit etmiş olduk. Özellikle havuz sisteminin halı üzerindeki zararlarından değindi ki fabrikamızda havuz sistemi kullanmamaktayız.

Diğer konuçmacılar da alanlarındaki uzman oldukları konular hakkında bilgileri bizlere aktardı. Hepsine tek tek teşekkür ederiz. etkinliğin en renkli alanı kuşkusuz çekilişler bölümü oldu. Salonun tam olarak dolduğu bu bölümde küçük hediyelerin yanında otomatik halı yıkama makinesi gibi büyük hediyeler de sahiplerini buldu. Etkinlikte emeği çeken tüm ekibe ve otel personeline tek tek teşekkür ederiz. Uskudarhaliyikama.org firması bu tür etkinliklere sık sık katılarak bilgi birikimini artırmakta ve gelişen teknolojiye kısa zamanda ayak uydurabilmektedir.

temsiad halı yıkama etkinliği

temsiad halı yıkama etkinliği

Yorum bırakın

Scroll to Top