Antalya halı yıkamacılar toplantısı Kadir Beyin Konuşması

Antalya Halı Yıkamacılar Toplantısı Yapıldı

14. Antalya İstişare Toplantısı Fame Otelde Yapıldı

Üsküdar halı yıkama olarak etkinliğe bizzat katıldık. Firmamız bu tür etkinliklere sık sık katılarak sektörden haberdar olmakta ve yenilikleri an be an takip etmektedir.

Antalya halı yıkamacılar toplantısı Kadir Beyin Konuşması,

1. GÜN

Cuma günü Antalya Lara bölgesinde yer alan otele yerleşmemiz ile birlikte tanışma istişarelere hızlı bir giriş yaptık. Ayrıca otelin sosyal imkanlarından da faydalanmaya çalıştık.  Saat 19:00 gibi yemeğe geçtik ve yemeğin ardından ilk tanışma toplantısı otelin en büyük salonunda yapıldı.

Tanışma toplnatısında Dernek Başkanımız Bahattin  ERSÖNMEZ in konuşmasını yaptı. Ardından söz alan katılımcılar görüşlerini bildirdi. Firma sahibimiz Sayın Kadir ÖZKARAKAŞOĞLU da bilgi ve tecrübelerini diğer halı yıkamacılar ile paylaştı. Daha sonra ilgili kişilere sorular soruldu ve samimi cevaplar verildi.

2. GÜN

Saat 10:00 ‘da yine otelin en büyük salonunda Phtyd Başkanımızın açılış konuşması ile birlikte program başlamış oldu. Ardından Bursa MESO Esnaf Odası Başkanı A. Özkan İLHAN Meslek Odalarının halı yıkama sektörüne katkıları ile ilgili konuşması yer aldı. Konuşmasında tecrübeleri ile birlikte halı yıkama mesleğinin bir meslek olarak tanınmasındaki süreçten bilgiler de verdi.

Saat 11:00 ‘de sahbeye MEB Eğt. Daire Başkanlığından Şube Md. Sayın Refik OLGUN 3308 sayılı kanun hakkında bilgiler verdi. Çıraklık, ustalık gibi halı yıkamanın en alt safhasından en üst safhasına kadarki süreci ve belge alımı gibi ayrıntılara girerek. Sektörümüzün kat ettiği yolu gözler önüne serdi. Kendisine katılımlarından dolayı teşekkür ediyoruz (Uskudarhaliyikama.org) Daha sonra da etkinliğe ait hatıra fotoğrafını topluca çektirdik ve yemeğe geçtik.

Öğleden sonra dernek başkanları toplantısına katıldık. Firma sahibimiz aynı zamanda İSTEMO Esnaf Odası Başkan Vekilliğini yürüten Sayın Kadir ÖZKARAKAŞOĞLU ‘da bu toplantıda söz alarak görüşlerini bildirdi. Sosyal Medyada ağır tartışmalara yol açan konular da ortaya yatırıldı ve fikri olan görüşü olan açık açık fikrini görüşünü bildirdi. Normal süresini aşan toplantı saat 17:00 gibi bitti ve akşam yemeğine geçildi. Yemeğin ardından kısa bir serbest zamandan sonra gala programı yapıldı.

3. GÜN

Programın ardından 3. gün artık dönüş vaktinin geldiğinin habercisi oldu resmen. Sabah erken kalkarak güneşin doğuşunu fotoğrafladık ve kahvaltıya indik. Kahvaltı sonrası bir kaç kişi ile görüştükten sonra havaalanının yolunu tuttuk. Saat 12:30 gibi de İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına iniş yaptık.

Firma olarak çok verimli geçtiğini söyleyebiliriz. Sektörü yakından takip etmekteyiz ve bu süreçten sonra da takip etmeye devam edeceğiz. Halı yıkama işini seviyoruz ve gelişmesi için çaba harcıyoruz. Yıllardır değişmeyen Üsküdar’ın 1 numaralı halı yıkamacısı olarak ilçeye ve çevre ilçelere en iyi hizmeti sunmak için kendimizi sürekli olarak sektörün içinde yer almakta ve yenilikleri takip etmekteyiz. ÜSKÜDAR HALI YIKAMA FİRMASI (Uskudarhaliyikama.org)

Antalya halı yıkamacılar toplantısı salon görünümü

Antalya halı yıkamacılar toplantısı fotoğraf çekimi

Antalya halı yıkamacılar toplantısı fotoğraf çekimi

Antalya halı yıkamacılar toplantısı istişare

Yorum bırakın

Scroll to Top