Perde Yıkama

Üsküdar halı yıkama fabrikası hizmetlerinden perde yıkama hizmeti ile perdelerinizi adresinizden mekanizmasından alarak fabrikamızda profesyonel temizleyerek pırıl pırıl teslim etmektedir. Ayrıca sadece perde montaj hizmetimiz de mevcuttur. Bildiğiniz gibi stor perdelerin montajı zordur. Uygunsuz takılan stor perdeler deforme olmakta hatta kullanılmaz hale gelmektedir.

perde yıkama

Üsküdar halı yıkama olarak hizmetlerimiz arasında perde temizleme hizmeti de vermekteyiz. Günlük kullandığımız perdeler zamanla kirlenecektir. Belirli aralıklarla perdeleri yıkamak gerekir. Evlerimizde mevcut makinelerle yıkama yapamayız. Yapılsa bile perdeler özelliğini kaybedecek , ütülemesi problem olacaktır. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için perdelerinizi bu işin ustalarına yıkatmak gerekir. İş yerimizde büyük kuru temizleme makinelerinde doğal perde deterjanları ile perdeleriniz itina ile temizlenir. Hiç bir şekilde perdede bozulma olmaz.

Bir telefonla çalışanlarımız evlerinizden aldıkları perdeleri temiz bir şekilde bir kaç gün içerisinde teslim edeceklerdir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Perde Yıkama web sitemizde ayrıntılı olarak perde temizleme ile ilgili her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. Firmamız Üsküdar ve çevre ilçelere servis hizmeti vermektedir.

perde temizleme

Scroll to Top