Kanlıca Halı Yıkama

Kanlıca halı yıkama hizmetini tüketiciye kaliteden taviz vermeden yerine getiren firmamız ayrıca Beykoz ilçesinin tüm semtlerine de hizmet vermektedir. Halı yıkama işinde 30 yılı geride bırakan Üsküdar Halı Yıkama fabrikası, İstanbul Anadolu yakasının bir çok ilçesine hizmet vermektedir. Hizmetlerinde müşteri memnuniyetini gözeterek en iyi hizmeti vermek için çaba harcamaktadır.

Firmamız Beykoz Kanlıca semtine hızlı halı yıkama hizmeti vermektedir. Kanlıca’da halı yıkama firması için bizi tercih edebilirsiniz. Bizden fiyat almadan halı yıkatmamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Kaliteli bir hizmet anlayışı ve sektördeki 35 yıllık deneyimimizden memnun kalacağınızı garanti ediyoruz.

Beykoz Kanlıca Halı Yıkama

Beykoz ilçesi Üsküdar’a komşu boğaz manzarası ile sahil kesiminde yalıların çok olduğu İstanbul’un nadir ilçelerinden bir tanesidir. Yalı, konak, villa gibi lüks yapıların yer aldığı Beykoz ilçesi için iyi bir halı yıkama fabrikası bulmak bazen vakit kaybına neden olmaktadır. Çünkü bir çok halı yıkamacı merdiven altı ucuz yıkama yaparak müşteriyi mağdur duruma düşürmektedir. Derneğimizin şikayet sayfasındaki şikayetlere kısa bir göz gezdirirseniz daha iyi anlayacaksınız demek istediğimizi. Kanlıca mahallesi halı yıkama hizmetini garantili sunan Üsküdar halı yıkama fabrikası hizmetinizdedir.

Son teknoloji makineler ile öncü olduğumuz sektörde bir çok kurumsal müşterimize halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Referanslarımızı incelemenizi öneriyoruz . Halılar günlük hayatımızın olmazsa olmazları arasındadır. Temizliğine büyük hassasiyet göstermeliyiz. Zira halının üzerinde geçirdiğimiz her vakit büyük risk teşkil etmektedir. Çünkü ellerimizi ayaklarımızı bir gün bile yıkamadan duramayız, fakat ellerimizin ayaklarımızın temas ettiği halılar aylarca yıkanmamaktadır. Yüzeysel yapılan temizlik ise sadece göze hitap etmektedir.

Kanlıca halı yıkama firmaları içinde profesyonel halı yıkama yapan sayılı firmalardan biriyiz. Özellikle arıtılmış su kullanarak halılarınızın daha temiz olmasını sağlamaktayız. Tecrübeli personelimize sık sık eğitim vererek teknolojiden haberdar olmalarını sağlıyoruz. Biz halı yıkama işini severek yapıyoruz.

Kanlıca Halı Yıkama telefon numaramız: 0216 342 20 20

üsküdar halı yıkama
Scroll to Top