Kandilli Halı Yıkama

Üsküdar halı yıkama fabrikası Kandilli halı yıkama hizmetini tüketiciye en hızlı ulaştıran firmadır. Halı emizliği için gönül rahatlığı içinde firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız bu kapsamda Üsküdar ilçesinin tüm semtlerine hizmet sunmaktadır.

Kandilli Halı Yıkama
Telefon: 0216 342 2020

halı yıkama resmi

Bir evin halısı dekoru tamamlayan unsurlardan en önemlisidir. Salonda, oturma odasında, mutfakta halımıza göre mobilya perde seçimi yaparız veya tam tersi de olabilir. Halı hem dekoru tamamladığı gibi hem de bir ihtiyaç duyulan eşyalar arasındadır. Halı temizliği de evimizin dekoruna verdiğimiz önem kadar değer veriyor muyuz? Maalesef halı yıkama için ilk olarak sorduğumuz fiyatı oluyor. Oysaki nasıl yıkandığı özellikle yıkama işleminde garanti veriliyor mu hiç sormuyoruz.

Kandilli Halı Yıkama Üsküdar

Kandilli halı yıkama hizmetini firmamız garantili olarak ve natürel şampuanlar kullanarak yapmaktadır. Ayrıca Anadolu yakasının bir çok ilçesine de servisimiz vardır. Hızlı servis ve hızlı yıkama işlemlerinde en büyük desteğimiz kurutma odalarımızdır. Kurutma odalarında halılar 12-18 saat arasında kurumaktadır.

kandilli halı yıkama

ataşehir halı yıkama

üsküdar halı yıkama

Scroll to Top