Üsküdar Halı Yıkama

Üsküdar Halı Yıkama, uzman kadrosu, güler yüzlü hizmeti ile İstanbul’un gözde ilçelerinden Üsküdar’a profesyonel halı yıkama hizmetini en uygun şartlar altında tüketiciye ulaştırmaktadır.

Üsküdar’da halılarınızın sadece temizlenmesini değil, aynı zamanda yeniden hayat bulmasını sağlıyoruz? Uzman ekibimiz ve yıllara dayanan deneyimimizle halılarınızdaki her lekeyi, her tozu ve her alerjeni hassas bir titizlikle temizliyor, halılarınızın ilk günkü ışıltısını geri kazandırıyoruz.

Üsküdar Halı Yıkama Fabrikası, halılarınızın ömrünü uzatmak ve sağlıklı bir ortam oluşturmak için özenle çalışmaktadır. Her halı türüne özel yıkama programlarımız ve en son teknolojik ekipmanlarımızla halılarınızın dokusuna zarar vermeden temiz ve hijyenik bir şekilde yıkanmasını sağlıyoruz.

üsküdar halı yıkama

Üsküdar’da En İyi Halı Yıkama Hizmeti

Üsküdar’da halılarınızı güvenle emanet edebileceğiniz en iyi halı yıkama hizmeti için bize ulaşın. Üsküdar’da en iyi halı temizliğini sunan firmamız halıya dair bir çok eğitim almış, halı üretiminin merkezi olan Gaziantep’e bir çok kez gitmiştir. Böylece her halının nasıl daha iyi temizlenmesi gerektiğini halının merkezinde deneyimlemiştir.

Bizi seçmeniz için birçok neden var:

Hassas ve Titiz Yıkama: Halılarınızın dokusuna zarar vermeden, en son teknolojik ekipmanlarımızla ve özel yıkama programlarımızla halılarınızı temizliyoruz.
Leke ve Koku Çözümü: Halılarınızdaki tüm lekeleri ve kokuları garantili bir şekilde temizliyoruz.
Ücretsiz Servis ve Teslimat: Halılarınızı ücretsiz olarak evinizden alıp, temizleyip, tekrar evinize teslim ediyoruz.
Uygun Fiyatlar: Her bütçeye uygun uygun fiyatlı halı yıkama hizmeti sunuyoruz.
Müşteri Memnuniyeti: Bizim için en önemli şey müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle, her müşterimize özel çözümler sunuyor ve kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermiyoruz.

Üsküdar Halı Yıkama: Uzman Ellerde Halılarınız Güvende

Yıkama Öncesi Toz Çırpma Makinesinde Çırpma İşlemi: Her halı yıkama öncesi toz çırpma makinesinden geçirilmektedir. Böylece halılar daha temiz bir şekilde yıkanması sağlanır.

Otomatik Makinede Yıkama: Halıları otomatik halı yıkama makinesinde yıkıyoruz. Böylece halının her noktası eşit bir şekilde 8 fırça yardımıyla tam olarak temizlenmektedir.

Halıları kapalı odada kurutuyoruz: Halıların kapalı ortamda kurutulması büyük avantaj sağlamaktadır. Tertemiz yıkanmış halılar dış ortamın tozundan ve hava şartlarından etkilenmeden kurutulmaktadır.7

Kuruyan halıları hav alma makinesinde son kontrolden geçiriyoruz. Halılar kurutulduktan sonra hav kabartma makinesinden yüksek emiş gücüne sahip makinemizde vakumlanmaktadır. Böylece halı üzerindeki son tüyler de temizlenmiş olmaktadır.

Üsküdar’da Profesyonel Halı Yıkama

Halılarınızı yüzeysel değil derinlemesine en ince detayına dikkat ederek temizleyerek teslim ediyoruz. Natürel ve Anti Bakteriyel içerikli şampuanlar kullanarak, kapalı halı kurutma odasında halılarınızı temiz ortamda kurutarak mükemmel bir temizlik elde ediyoruz. Üsküdar’da profesyonel halı yıkama hizmeti arayan tüm müşterilerimizi bize ulaşmaya davet ediyoruz.

ÜSKÜDAR HALI YIKAMA FİRMAMIZ % 100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÖNCELİĞİ İLE HİZMET VERMEKTEDİR.

Hemen Ücretsiz Teklif Al
0216 342 2020

Üsküdar’ın Halı Yıkamacısı

Firmamız Üsküdar’da yıllardır en profesyonel halı yıkama hizmetini vermek için çalışmaktadır. Bu doğrultuda müşteri memnuniyeti bizim için en değerli vizyonumuz arasındadır. Yıllardır artan müşteri portföyümüz de konuyu teyit etmektedir. Temizlik sektöründe uzun yıllardır bir çok alanda yer alan firmamız halı yıkama işinde nerdeyse yarım asırı geride bırakmıştır.

Neden Üsküdar Halı Yıkama?

1- Arıtılmış su ile yıkama: Fabrikamızda halıları arıtılmış su ile yıkamaktayız. Arıtılmış su yabancı maddelerden ayrıştığı için temizleyici özelliği daha da artmaktadır. Bu da daha temiz halı anlamına geldiği için firmamız arıtılmış şebeke suyu kullanmaktadır.

2- Uzman Personel ile kaliteli halı temizleme: Firmamız halı yıkama işinde sabit ve uzman personel çalıştırmakta ve böylece personelimiz her halıyı çok rahatlıkla tanımakta ve halıya göre temizleme yöntemi uygulamaktadır. Sezonda personel alan, sezon bitince personel çıkaran firmalardan kalite olarak büyük farklılık olmaktadır.

3- Müşteri memnuniyeti: En büyük değerlerimizden birisi müşteri memnuniyeti olduğunu yukarıda söylemiştik. Eğer yıkama işleminden memnun kalmazsanız ikinci yıkama ücretsiz olarak verilmektedir.

4- Kapalı Halı Kurutma Odası: Yıkanan halılar kapalı odada kurumaktadır, böylece açık havanın tozundan ve güneş ışıklarından korunarak mis gibi yıkanan halılar tekrar kirlenmekten korunmuş olur. Halı yıkama işleminden sonra yapılan en büyük hata halıların açık alanda kurutulmasıdır. Fabrikamızda halılar kapalı odalarda kurutulur.

5- Garantili Halı Temizleme Hizmeti: Firmamız tüm hizmetlerinde olduğu gibi halı temizliğinde de garanti vermektedir. Üstelik halınızın cinsi ne olursa olsun garanti kapsamındadır. Bu hizmetimizi tecrübemize borçluyuz.

Halı temizliğinde en çok dikkat ettiğimiz konu müşterilerimizin aldıkları hizmetlerden memnun ayrılmalarıdır. Bu kapsamda ücretsiz servisimiz, garantili hizmetimiz ve hızlı servis hizmetimiz gibi ayrıntılara girerek bunu sağlamaktayız.

Halıda Profesyonel Leke Temizleme

Halılardaki en büyük problem lekelerin çıkmamasıdır. Ancak Üsküdar Halı Yıkama, bu konu üzerine yoğunlaşmış ve özel leke çıkarıcı ilaçlar kullanarak, halıya zarar vermeden leke çıkarma işlemi yapılmaktadır.

Natürel ve Anti Bakteriyel Şampuanlar ile Halı Yıkama

Halı deterjanı olarak kullandığımız natürel şampuanlar ile halılardaki akarları ve maytları derinlemesine temizliyoruz. Halı Yıkama Uzmanı, fabrikamızda sezonluk değil yıl boyunca çalışan sabit personeldir. Böylece her halıyı en iyi şekilde tanıyan ve halının yapısına göre şampuan ve yıkama yöntemi seçmektedir. Böylece halı zarar görmeden temizlenmiş olur.

Üsküdar halı yıkama yıkanmış ipek halı

Firmamızda Halıları Halı Yıkama konusunda uzmanlaşmış ustalara yıkatıyoruz. Böylelikle halılarda garantili ve mükemmel temizliğe kavuşuyoruz. Bir çok firma maalesef sezonluk personel alıp, sezon bitiminde işten çıkarmaktadır. Biz sabit personel ile alanında uzmanlaşan personeller ile çalışıyoruz.

Scroll to Top