Acıbademde Halı Yıkama

Acıbadem halı yıkama, Üsküdar Halı Yıkama Fabrikasının önemli hizmet bölgelerinden bir tanesidir. Hızlı teslimat ile halılarınızı ilk günkü görünümünde temizlenmiş bir şekilde teslim ediyoruz. Halı temizleme hizmetini tüketiciye en uyguna sunan Üsküdar Halı Yıkama Fabrikası en kaliteli hizmeti vermektedir. Firmamız kurulduğu ilk günden itibaren kaliteli hizmeti müşterilerine ulaştırmak için çalışmaktadır.

acıbadem halı yıkama

Acıbadem’de profesyonel halı temizleme hizmeti

Halılarınızı güvenilir bir firmaya vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Güven kolay kazanılan bir şey değildir biliyorsunuz. Firmamız müşterilerinde güven oluşturmak için uzun yıllarını vermiştir. Güler yüzlü hizmeti ile rakiplerinden öne çıkmaktadır. Dr. Fahri Atabey caddesi üzerindeki fabrikamıza istediğiniz an ziyaret edebilir halıların nasıl yıkandığını gözlerinizle görebilirsiniz. Ayrıca web sitemizde kullandığımız tüm resimler fabrikamızda çekilmiştir. Ucuza halı yıkamak için kopya resim kullanmıyoruz.

Üsküdar halı yıkama yıkanmış ipek halı
Yıkanmış ipek halı

Acıbadem’de Güvenilir Hizmetin Adresi

Acıbadem Halı yıkama işinde 40 yılı devirmenin gururunu yaşadığımız şu günlerde bu işe büyük önem vermekteyiz. Acıbadem semtine özel hızlı ve kapıda kredi kartı ile ödeme imkanı gibi ayrıcalıklar ile güvenilir halı yıkama fabrikası olma yolunda liderliği kaptırmamakta kararlıyız. Kurumsal hizmet almak için şimdi iletişime geçebilirsiniz. Yıkanmış halıları kapalı kurutma odalarında kurutarak halıların tekrar toz olmasının önüne geçiyoruz.

Acıbadem halı yıkama
Telefon 0216 342 2020

acıbadem halı yıkama kurutma odası

Aşağıdaki videoda fabrikamızda yıkanan bir halıyı görmektesiniz. Bol şampuan ile yıkama işleminden sonra en önemlisi bol su ile durulanmaktadır. Bu noktayı dikkatinizi çekmekte fayda var. Bir çok firma otomatik makinede halıyı yıkamakta ancak durulama işlemi tam olarak yapılamamaktadır bu da halının kısa zamanda kirlenmesine yol açmaktadır. Fabrikamızdaki halı yıkama aşamalarını görmek için şu linke tıklayabilirsiniz: https://www.uskudarhaliyikama.org/hali-yikama-asamalari/

Scroll to Top